Kurzy pro dospělé

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ

Taneční kurzy pro dospělé jsou zaměřeny na taneční páry od 18 let, horní věková hranice je neomezena. Kurzy se konají dvakrát ročně: podzimní kurzy od října do prosince, jarní od února do dubna a jsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. Každý kurz obsahuje 7 lekcí po dvou vyučovacích hodinách s krátkou přestávkou uprostřed. Tyto "taneční" jsou jiné než ty, které si pamatujete z doby střední školy. Jeden večer si vyhradíte s partnerem jen pro sebe a příjemný společenský zážitek propojíte s fyzickou aktivitou. Naučíte se nové kroky a variace, získáte nové přátele, budete krásně tančit. Jako bonus pro Vás je v ceně kurzovného připraven i pitný režim (alko i nealko).

Lektory jsou manželé Jana a Viktor Jančovi, oba profesionální členové Svazu učitelů tance ČR. 

Co na sebe: oblečení společenské. Může být i mírně neformální (pánové – kalhoty, košile, vesta, dámy – šaty, sukně, společenské kalhoty). Pohodlná obuv vhodná k tanci (ne sportovní tenisky).

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ – ZÁKLADNÍ KURZ

velký sál Danza Centrum,
Okružní 1, Brno - Lesná
neděle 18.15 – 20.00 
Začínáme 18. září 2022

pár 4 100 Kč

Lektor
Jana a Viktor Jančovi

V základních tanečních Vás naučíme základní kroky 4 standardních tanců - waltz, valčík, foxtrot, tango, 3 latinskoamerických tanců - jive, cha-chu a square rumbu, dále pak blues, českou polku, country pro zpestření.


První lekce nejbližšího kurzu proběhne 18. září 2022.

Termíny dalších lekcí: 25.09., 02.10., 09.10., 16.10., 23.10., 30.10.2022

Dokončená: bude upřesněno

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ – POKRAČOVACÍ KURZ

velký sál Danza Centrum,
Okružní 1, Brno - Lesná
neděle 20.15 – 22.00
Začínáme 18. září 2022

pár 4 100 Kč

Lektor
Jana a Viktor Jančovi

Kurz pro mírně pokročilé taneční páry, které již propadly kouzlu společenských tanců. K tancům Waltz, Valčík, Polka, Tango, Foxtrot, Jive, Chacha si přidáme nové variace, vyzkoušíme si nová postavení a nové rytmizace. Ke všemu co již umíme, dále přidáme nové tance jako je Samba, Rumba a Swing. Učíme se zvládat náročnější věci, abyste kralovali tanečnímu parketu. V plesové sezóně i mimo ní oceníte získané dovednosti.

První lekce nejbližšího kurzu proběhne 18. září 2022.

Termíny dalších lekcí: 25.09., 02.10., 09.10., 16.10., 23.10., 30.10.2022

Dokončená: bude upřesněno

TANEC S PROFESIONÁLEM

Taneční lekce s profesionálem probíhají formou individuálních lekcí

Lektor
Petr Pohlodek a Kateřina Pohlodková a další
Chcete-li se poznat pocit, který mají celebrity v televizní show Stardance, neváhejte a přijďte k nám. Při těchto  lekcích spolu tančí amatér a profesionální tanečník. Na každé lekci máte k dispozici v profi tanečníka, který je Vám plně k dispozici a pro danou lekci je jen pro Vás. Tímto způsobem zvládnete i pokročilé taneční prvky mnohem snáze, rychleji a s větší elegancí. Lekce jsou určeny pro jednotlivce, kteří nemají tanečního partnera či partnerku. Stačí přijít a o vše ostatní se postaráme my. 

SVATEBNÍ TANEC

Okamžik, který si zapamatujete navždycky - Váš první novomanželský - svatební tanec. Pomůžeme Vám s výběrem tématiky, hudby a společně vytvoříme choreografii. Vše probíhá formou individuálních lekcí, při kterých máte soukromí a klid na Vaše společné krůčky. Díky profesionálnímu přístupu bude vše vypadat ladně a s nadhledem a nebudete se obávat toho okamžiku, kdy poprvé vstoupíte na parket jako manželé. S naší pomocí si svatební tanec a přípravu na něj náramně užijete.

LATINO LADIES

Úterý 18.45 - 19.45 
čtvrtek 18.15 - 19.15

první lekce proběhne 13.9. a 15.9. 2022

Kurz 10 lekcí
cena 1700 Kč

Lektor

Lenka Jedličková

Taneční lekce určené pro všechny ženy, které podlehly kouzlu latinsko-amerických rytmů ale jejich partner pořád ne a ne jít s nimi. Naučíme Vás základní prvky a variace latinsko-amerických tanců, které si užijete spolu s rytmickou hudbou a dobrou náladou, která celý kurz provází. Nenaučíte se zde pouze taneční kroky, ale také jak správně chodit na podpatcích, jak se pohybovat, anebo také, jak vnímat své ženské tělo.
První lekce kurzu proběhne 13.9. a 15.9. 2022

PŘIHLÁŠKA

Další kurzy