ARCHIV

Pondělní termín kurzu pro děti ve věku 3 - 5 let je plně OBSAZEN

Již není možné se hlásit na pondělní termín kurzu pro děti ve věku 3 - 5 let. Kapacita již byla využita na 100%. Můžete se však stále hlásit na úterý, kde jsou stále volná místa.

Zápis na sezónu 2018/2019

Zápis na sezónu 2018/2019

Zápis na nový školní rok je v plném proudu. Neváhejte a přihlaste se za včas. Veškeré infomace o kurzech, časech a cenách nalezenete na našem webu. Pokud chcete vědět více, využijte náš dotazník, pište emaily nebo kdykoli zavolejte. Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme. Pokud máte jasno, již stačí vyplnit naši přihlášku.

Podzimní kurz tanečních pro dospělé

Podzimní kurz tanečních pro dospělé

V neděli 7. října začínáme kurz Taneční pro dospělé! Přijďte se naučit taneční krůčky základních společenských tanců nebo složitější variace pro již zkušenější páry a připravit se tak na novou plesovou sezónu.

Těšit se můžete na klasické tance jako je waltz, valčík, polka, temperamentní chachu, jive a spoustu dalších tanců, které se Vám určitě budou líbit. Kurz můžete věnovat i jako dárek svým blízkým. 

Začátek kurzů 17.9.2018

Začátek kurzů 17.9.2018

Ještě stále probíhá zápis do všech našich kurzů, které začínají v týdnu od 17.9.2018. Stále máme volná místa, tak neváhejte a přihlaste sebe i své děti. Tančit může každý!

GALAVEČER 2018

GALAVEČER 2018

1.6.2018

17.30

Srdečně Vás zveme na závěrečný Galavečer taneční školy Danza Brno.

Můžete se těšit na úkazky a předtančení všech našich věkových skupin. Uvidíte vystoupení od našich nejmenších děti, všech tanečních přípravek až po soutěžní skupiny jazz dance, sportovního tance a plesových choreografií! Letošní rok byl velmi úspěšný a tak Vás čeká hned několik mistrovských vystoupení. Můžete se také těšit na speciální hosty.

Pro více informací
klikněte zde:
 
Úspěšný rok je za námi!!!

Úspěšný rok je za námi!!!

V letošním roce jsme se zúčastnili několika titulárních soutěží s většinou našich tréninkových skupin. Bojovali jsme na soutěžích Českého svazu tanečního sportu, Svazu učitelů tance a Czech dance sport organization. Suma sumárum...získali jsme jednu zlatou, dvě stříbrné a  jednu bronzovou medali, k tomu padla i nějaká bramborová umístění.

Pro více informací
klikněte zde: