ARCHIV

Přihlášky na školní rok 2022/23 jsou spuštěny! Neváhejte a zajistěte si místo ve vašem vybraném kurzu. Těšíme se na vás v září :)

Od 1. července nás už oficiálně najdete na novém sále na Okružní 1. Všechny letní soustředění i příměstské tábory budou probíhat už na nové adrese. ❤️

Od 12.4. otevíráme nový kurz Latino ladies. Lekce probíhají vždy v úterý od 17.30 - 18.30 hod. Kapacita je omezena, tak se přihlaste co nejdříve. Těšíme se na vás!

Pro více informací
klikněte zde:
 

Od 12.4. otevíráme nový kurz Latino ladies. Lekce probíhají vždy v pondělí od 17.30 - 18.30 hod. Kapacita je omezena, tak se přihlaste co nejdříve. Těšíme se na vás!

Pro více informací
klikněte zde:
 

Od února 2022 se můžete těšit na taneční pro dospělé. Opět budou probíhat kurzy pro začátečníky i pokročilé a to každou neděli od 13. února. Zajistěte si své místo přihláškou:

Pro více informací
klikněte zde:
 
Jarní taneční pro dospělé

Jarní taneční pro dospělé

Chcete se naučit tančit, nebo jste něco málo zapomněli? Nevadí! Vše se naučíme nebo zopakujeme v tanečních lekcích pro dospělé. Začínáme v neděli 13. února 2022. V kurzech je přátelská atmosféra plná zábavy,  taneční mistři jsou profesionálové v tanci a udělají vše pro Vaši dobrou náladu.
Kurz můžete věnovat i jako dárek svým blízkým.