ARCHIV

Začátek kurzů 18.9.2017

Začátek kurzů 18.9.2017

Ještě stále probíhá zápis do všech našich kurzů, které začínají v týdnu od 18.9.2017 Stále máme volná místa, tak neváhejte a přihlaste sebe i své děti. Tančit může každý!

Taneční pro dospělé - jaro 2018

Dne 18. února začínáme kurz Taneční pro dospělé!
Plesová sezóna je v plném proudu. Přijďte se naučit taneční krůčky základních společenských tanců nebo složitější variace pro již zkušenější páry. 

Těšit se můžete na klasické tance jako je waltz, valčík, polka, temperamentní chachu, jive a spoustu dalších tanců, které se Vám určitě budou líbit. 

Těšíme se na Vás!

NOVÝ TERMÍN Tancování pro děti 3-5 let

Pro vysoký zájem o kurz Tancování pro děti ve věku 3 - 5 let jsme pro Vás otevřeli nový kurz. Nově si tedy můžete vybrat ze dvou termínů. Kurz probíhá každé pondělí či úterý vždy od 16.00 do 17.00. Již přihlášené děti na úterní kurz, se mohou pomocí e-mailu přehlásit do kurzu pondělního. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na katerina.jancova@danza.cz

Zápis na sezónu 2017/2018

Zápis na sezónu 2017/2018

Zápis na nový školní rok je v plném proudu. Neváhejte a přihlaste se za včas. Veškeré infomace o kurzech, časech a cenách nalezenete na našem webu. Pokud chcete vědět více, využijte náš dotazník, pište emaily nebo kdykoli zavolejte. Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme. Pokud máte jasno, již stačí vyplnit naši přihlášku ZDE!!!

Pro více informací
klikněte zde:
 
GALAVEČER 2017

GALAVEČER 2017

2.6.2017

17.30

Srdečně Vás zveme na závěrečný Galavečer taneční školy Danza Brno.

Můžete se těšit na úkazky a předtančení všech našich věkových skupin. Uvidíte vystoupení od našich nejmenších děti, všech tanečních přípravek až po soutěžní skupiny jazz dance, sportovního tance a plesových choreografií! Letošní rok byl velmi úspěšný a tak Vás čeká hned několik mistrovských vystoupení. Můžete se také těšit na speciální hosty.

Pro více informací
klikněte zde:
 
Jsme dvojnásobnými Mistry ČR v plesových choreografiích pro rok 2017

Jsme dvojnásobnými Mistry ČR v plesových choreografiích pro rok 2017

V neděli 7.5. vyjel náš tým plesových choreogfrafií na další Mistrovství České republiky, tentokrát do Chrudimi a odvezl si hned dva mistrovské tituly v kategorii Mládež a Senioři. Aby toho nebylo málo, vyhráli jsme také cenu za nejzajímavější choreografii, nejlepší standardní formaci a 2. místo v Memoriálu Bohumila Černého.

Pro více informací
klikněte zde: